• ua
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Випуск програм BAS з інтегрованим модулем FlyDoc 🖥📧📑

28.09.2020

Випуск програм BAS спільно з інтегрованим модулем FlyDoc

Сервіс електронного документообігу FlyDoc доступний користувачам програм для автоматизації бізнесу починаючи з жовтня 2018 року. Головною перевагою сервісу FlyDoc є можливість підпису КЕП/ЕЦП, відправки та зберігання юридично-значущих електронних документів безпосередньо в програмах для автоматизації бізнесу без необхідності додаткового обміну з іншими програми (докладніше про функціональність сервісу FlyDoc можна прочитати на https://hvoya.com.ua/servisflydoc/

З 29.09.2020 року випускаються спільні програми із попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc.

Зареєстровані користувачі програм для автоматизації бізнесу:

  • BAS Бухгалтерія ПРОФ,
  • BAS Бухгалтерія КОРП,
  • BAS Малий бізнес,
  • BAS Управління торгівлею,
  • BAS Комплексне управління підприємством,

які мають діючий договір ІТС, можуть оновити власні програми на спільні програми із попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc. Список конфігурацій планується розширювати у подальшому.

Спільні програми із попередньо інтегрованим сервісом FlyDoc публікуються на офіційному ресурсі https://dl.bas-soft.eu/ в розділі “Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc”. Для кожної програми публікується:

  • дистрибутив переходу з типової програми BAS поточного релізу на спільне рішення BAS+FlyDoc поточного релізу;
  • дистрибутив оновлення спільної програми BAS+FlyDoc з попереднього релізу спільного рішення BAS+FlyDoc.

Перехід з типової програми BAS на спільну програму BAS+FlyDoc здійснюється оновленням типової програми опублікованим дистрибутивом переходу. Всі дані користувача залишаються в базі даних без змін. Перехід можна виконати самостійно або за допомогою кваліфікованих спеціалістів. В дистрибутив спільної програми BAS+FlyDoc включено інструкцію зі встановлення та налаштування в електронному вигляді. Крім того, інструкція буде опублікована на сайті ІТС (https://its.bas-soft.eu/) в розділі “Користувачам сервісів ІТС” для користувачів сервісу FlyDoc.

Важливо! Автоматичний зворотній перехід зі спільної програми BAS+FlyDoc на типову BAS здійснити неможливо (буде втрачено збережені юридично-значущі документи). Таким чином, користувач повинен зразу вибрати, яку конфігурацію буде використовувати – типову BAS або спільну BAS+FlyDoc.

Оновлення спільних програм BAS+FlyDoc випускаються протягом 1-2 робочих днів після випуску оновлення відповідної типової програми BAS. Всі додаткові зовнішні регламентовані звіти, обробки, форми тощо, що виходять між оновленнями, доступні одразу після виходу.

Підтримка в частині інтеграції із сервісом FlyDoc та щодо роботи сервісу FlyDoc здійснюється компанією-розробником “Софтком” з 09:00 до 17:30 у робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

  • за телефоном: +380 (44) 390-65-28;
  • електронною поштою: support@flydoc.in.ua.

Оновлення платформи і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт виконується за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

Поділитися: