• ua
BAS: Роздрібна торгівля
Головна » BAS: Роздрібна торгівля
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Замовити програму
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

``BAS: Роздрібна торгівля`` підходить для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так в складі розподіленої торговельної мережі. Рішення дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах, а також може використовуватися в якості робочого місця касира

Функції та можливості

 • Облік руху товарів
  Рішення "Business automation software for retail" підтримує облік таких операцій з товарами: замовлення постачальнику замовлення на переміщення надходження від постачальника реалізація в роздріб і дрібним оптом переміщення товарів між магазинами переміщення між складами одного магазину інвентаризація оприбуткування списання передача між організаціями (юридичними особами) Реалізований автоматичний розподіл товарів, що надійшли в магазин на основі попередньо виконаних налаштувань. Облік торгових операцій в "Business automation software for retail" ведеться тільки в гривнях. Для організацій можуть використовуватися різні системи оподаткування: Податок на прибуток, Податок на прибуток і ПДВ, Єдиний податок, Єдиний податок та ПДВ.
 • Аналіз продажів та замовлення постачальнику
  Аналіз продажів здійснюється у зазначених користувачем аналітичних розрізах. Складський облік товарних залишків ведеться як в розрізі товарних позицій, так і в розрізі характеристик товару. На основі аналізу продажів і поточних залишків товарів в магазині користувач може створити замовлення постачальнику, спланувати дату надходження товару і оплату поставки.
 • Контроль поставок від постачальників під під замовлення
  Надходження товару в програмі "Business automation software for retail" оформляється вручну на основі накладної постачальника або на підставі замовлення постачальнику. В останньому випадку користувачеві надається звіт з ретельності постачальника, в якому для кожного постачальника виводиться інформація про розбіжності при поставці товару або несвоєчасність надходження товару.
 • Призначення роздрібних цін
  У програмі "Business automation software for retail" підтримуються різні способи управління роздрібними цінами в торговельній мережі. Центральний офіс мережі може встановлювати роздрібні ціни для всієї мережі в цілому, для груп магазинів або кожного магазину окремо. На окремі групи номенклатури роздрібні ціни можуть також призначатися менеджером магазину. При введенні інформації про надходження товару користувач може контролювати зміну ціни закупівлі товару і приймати рішення про призначення нової роздрібної ціни. Система надає зручний сервіс розрахунку ціни з урахуванням величини змін цін закупівлі. Реалізовано відкладене застосування роздрібної ціни, при якому можна застосувати призначені в офісі нові ціни для всієї або частини номенклатури в будь-який технологічно обумовлений момент часу. У програмі "Business automation software for retail" цінники і етикетки можна формувати і друкувати як з документа ціноутворення, так і зі спеціального інтерфейсу
 • Продаж в роздріб
  "Business automation software for retail" надає користувачеві інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робочого місця касира (РМК) для оформлення роздрібних продажів. Інтерфейс РМК адаптовано для використання на дисплеях невеликого розміру і для роботи з програмованою клавіатурою. Інтерфейс РМК дозволяє налаштувати тільки потрібні касирові операції і обмежити його можливості. Рішення дозволяє касиру реєструвати продаж товару на різні організації та друкувати чеки на фіскальному реєстраторі, якій відповідає організації. Підтримується облік різних видів оплати: оплата готівкою, платіжною карткою, банківським кредитом і подарунковими сертифікатами. Розширено можливості обліку грошових коштів: система дозволяє враховувати кошти, внесені в касу ККМ для розміну, і часткову виїмку коштів з каси ККМ. Підтримується інкасування грошових коштів в банк з операційної каси магазину.
 • Управління знижками
  "Business automation software for retail" надає широкі можливості управління знижками зі встановленої роздрібної ціни в залежності від різних умов та ситуацій: кількості товару в чеку суми чека часу придбання виду дисконтної карти покупця особистих даних покупця відсотка від суми товарного рядку подарунок при купівлі набору товарів ("купи-отримай") Умови надання знижки винесені в програмі в окремий довідник. Це дозволяє надавати знижку при одночасному виконанні декількох різнорідних умов. Підтримуються накопичувальні порогові схеми, як із заміною, так і без заміни дисконтних карт покупця при перетині порогу, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються автоматично або за командою користувача.
 • Робота в режимі тонкого клієнта та веб-клієнта
  "Business automation software for retail" може використовуватися в режимі тонкого клієнта або веб-клієнта на всіх робочих місцях.
 • Інтерфейс
  Рішення має сучасний ергономічний інтерфейс. Серед зручних особливостей інтерфейсу: великий шрифт збільшений робочий простір зручна система навігації: панель інструментів, панель відкритих вікон, меню розділів доступ до повнотекстового пошуку, "Вибраного", меню функцій та історії з будь-якого вікна зручний пошук в списках, управління пошуком можливість додати в "Вибране" як об'єкти (документи, елементи довідників та інші), так і команди
 • Реєстрація руху товарів у розрізі аналітик господарської операції
  "Business automation software for retail" дозволяє проводити аналіз будь-яких складських операцій. Реєстрація повернень від покупця і повернення постачальнику, списання товару можуть проводитися із зазначенням причини оформлюваних операцій. Звіт за господарськими операціями надає користувачеві детальну інформацію про розміри і причини втрат в результаті окремих торгових операцій.
 • Управління персоналом магазину
  У програмі "Business automation software for retail" підтримується планування і реєстрація фактичного робочого часу співробітників магазину, а також оформлення продажів із зазначенням продавця, що обслуговує покупця. Це дозволяє контролювати працівників і застосовувати прозору систему мотивації продавців.
 • Аналіз діяльності підприємства
  У програмі "Business automation software for retail" формуються аналітичні звіти з різним рівнем групування і детальними розшифровками за всіма видами операцій. Представлені абсолютні значення показників за період, середні значення, динаміка показників з плином часу і відносні показники ефективності торгових операцій. Особливу увагу приділено аналізу продажів, як в розрізі товарних груп, так і груп покупців, оцінки ефективності застосовуваних знижок, розпродажів.
 • Робота з торговим обладнанням
  "Business automation software for retail" дозволяє працювати з фіскальними реєстраторами, надаючи відповідно до законодавства всі необхідні звіти з касової зміни. Користувачеві надається можливість налаштування шаблонів для друку чеків на підключених стрічкових принтерах. Надається можливість приймати оплату за банківськими платіжними картками за допомогою еквайрингового терміналу. Підтримується робота і з іншими видами обладнання, які використовуються в роздрібній торгівлі: дисплеями покупців, зчитувачами магнітних карт, а також обладнанням для підтримки технології штрихкодування (сканери штрих-кодів, термінали збору даних, принтери штрих-кодів і ваги з можливістю друку етикеток).
 • Обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РІБ)
  У програмі "Business automation software for retail" реалізовано обмін даними між інформаційними базами на двох рівнях: обмін між магазинами і обмін з кожним робочим місцем. РІБ по магазинах дозволяє встановити надійний обмін даними між магазинами. РІБ по робочих місцях надає користувачеві оптимізований за обсягом даних обмін між сервером магазина і касової лінійкою. Віддалене адміністрування дозволяє централізовано створювати і змінювати список користувачів, обмежуючи, у разі потреби, передачу відомостей в магазини.
 • Обмін даними з програмою "Business automation software for trade management"
  "Business automation software for retail" підтримує двосторонній обмін даними з "Business automation software for trade management", на рівні документів та довідкової інформації. У разі спільного використання інформаційна база "Business automation software for trade management" виступає в ролі керуючої системи, яка постачає в інформаційну базу "Business automation software for retail" нормативно-довідкову інформацію. "Business automation software for retail"забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З "Business automation software for retail" переносяться документи руху товарів і грошових коштів та інформація, що уточнює довідкові дані. Магазини можуть взаємодіяти з центральним офісом безпосередньо або через центральний вузол, який об'єднує кілька магазинів. Об'єднання магазинів в центральний вузол дозволяє контролювати залишки в магазинах, що входять до складу центрального вузла, і оперативно переміщувати товари між магазинами. Під час взаємодії магазину і центрального офісу всі дані магазину узагальнюються. Тобто про кожний магазин в центральному офісі реєструється узагальнена інформація про всі торгові операції, які проводилися в магазині: прийом товарів, продаж товарів оптом і в роздріб, передача товарів в інший магазин, результати проведеної інвентаризації на складах магазину тощо. Роздрібні продажі згортаються у звіти про роздрібні продажі з точністю до каси ККМ і передаються в "Business automation software for trade management".
 • Обмін даними з "Business automation software for accounting. PROF"
  "Business automation software for retail"підтримує односторонній обмін даними з програмою "Business automation software for accounting. PROF" на рівні документів та довідкової інформації. "Business automation software for retail"забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З інформаційної бази "Business automation software for retail" переносяться документи руху товарів і грошових коштів та інформація, що уточнює довідкові дані.

Вартість

 • Конфигурація (програма та одне робоче місце)
 • Реєстрація програмного продукту на Вашу компанію, починаючи з момента замовлення
 • Встановлення програмного продукта
 • ІС:ІТС ПРОФ
  на 3 місяці
BAS: Роздрібна торгівля
8 400грн

Контакти

Загальні питання:
Лінія консультацій:
Адреса для пошти:
«ХВОЯ Інтегра», ТОВ 65122, а/я 8, м. Одеса, Україна