• ua
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Початок продажів Small Business Solutions🥳💼🇺🇦

24.06.2020

Сповіщаємо про початок продажів прикладного рішення “BAS Малий бізнес”, яке є готовим рішенням для підприємств Small Business Solutions (торгових, виробничих і сервісних компаній).  Програма дозволяє вести оперативний облік поточної діяльності (придбання товарів, виробництва продукції, оптової та роздрібної торгівлі товарами і продукцією, надання виробничих і сервісних послуг), здійснювати контроль залишків запасів, взаєморозрахунків з постачальниками/покупцями і працівниками, аналізувати результати роботи, планувати завантаження виробництва і залишки товарів, використовувати багатофункціональну CRM-систему. У програмі не ведеться бухгалтерський облік, проте необхідні дані легко вивантажити з програми для бухгалтерського обліку (наприклад, “BAS Бухгалтерію”).

Найменування ціна, грн. без ПДВ
Business Automation Software for small company. PROF 8 400
Business Automation Software for small company.

Kit for 5 users PROF

16 710

 

ПЕРЕХІД НА ПРОДУКТИ “BAS МАЛИЙ БІЗНЕС”

Апгрейд на стандартних умовах

Придбати програму “Business Automation Software for small company. PROF” на умовах апгрейда (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

 • всі версії Торгівля і склад 7.7
 • Торгівля для приватних підприємців України
 • Технологічна поставка
 • Управління невеликою фірмою для України. Базова версія

Придбати програму “Business Automation Software for small company. Kit for 5 users PROF” на умовах апгрейду (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

 • всі версії Торгівля і склад 7.7
 • Торгівля для приватних підприємців України
 • Технологічна поставка
 • Управління невеликою фірмою для України. Базова версія
 • Управління невеликою фірмою для України
 • Business Automation Software for small company. PROF

Вартість апгрейду обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів.

Пільговий перехід для користувачів основних поставок, що включають конфігурацію “Управління невеликою фірмою для України”

Пільговий апгрейд

Продукт “Business Automation Software for small company. PROF” можуть отримати на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:

 • Управління невеликою фірмою для України

Продукт “Business Automation Software for small company. Kit for 5 users PROF” можуть отримати на умовах пільгового апгрейду за фіксованою ціною 300 грн. зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:

 • Управління невеликою фірмою для України. Комплект на 5 користувачів

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейду немає.

Перехід на прикладне рішення “BAS Малий бізнес” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Управління невеликою фірмою для України”, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Заміна типу захисту

Зареєстровані користувачі програмних продуктів:

 • Business Automation Software for small company. PROF
 • Business Automation Software for small company. Kit for 5 users PROF

які мають діючий договір ІТС, можуть замінити програмний захист основної поставки на апаратний.

Для заміни необхідно заповнити заявку (бланк заявки можна завантажити тут https://files.unionba.eu/files/15/orders/275/zv_zam_ukr.xls) і передати обслуговуючій компанії – члену САБ. Заміна типу захисту платна.

ЗНЯТТЯ З ПРОДАЖУ І ПІДТРИМКИ ПРОДУКТІВ, ЩО ВКЛЮЧАЮТЬ РІШЕННЯ “УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ”

З 24.06.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію “Управління невеликою фірмою для України” (версії ПРОФ).

Технічна підтримка конфігурації “Управління невеликою фірмою для України” припиняється після закінчення здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовно з березня 2021 року).

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що включають “Управління невеликою фірмою для України” версії ПРОФ, будуть доступні до завантаження до 31.07.2020 р. Починаючи з 01.08.2020 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту на Порталі ІТС буде неможливо.

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію “Управління невеликою фірмою для України”, можуть перейти на програмний продукт “BAS Малий бізнес” на пільгових умовах (див. розділ “Пільговий перехід для користувачів основних поставок, що включають конфігурацію “Управління невеликою фірмою для України”).

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування зареєстрованих користувачів програмних продуктів “BAS Малий бізнес” ПРОФ версії здійснюється Лінією консультацій за наявності реєстрації та договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

Консультації надаються з 9:30 до 17:30 у робочі дні:

 • за телефонами: +38 (044) 222-72-10, +38 (044) 222-72-45
 • електронною поштою: hotline@bas-soft.eu

Оновлення програми публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.

 

 

Поділитися: