• ua
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Новий (старий) ЗУП ? Зустрічайте!

15.11.2023

Ну ось і побачила світ нова версія старої доброї Зарплати і Кадрів.

З цією програмою багато хто зустрівся в молодості і з нею подорослішав. Так, колись бухгалтерія і зарплата мали чарівний наліт: з них починалися нові часи і нові можливості. Навички ведення Головної книги та розрахунком заробітної плати був долею обраних. А їх втілення в програмі виявилося не простим.

Але часи змінилися – тепер ці процедури стали рутиною. І зараз головна вимога до програм такого роду – це відповідність законодавству та зручність у роботі.

У цьому релізі саме зручність у роботі стане відмінною якістю. Адже тепер (нарешті) користувачі отримають інтерфейс на керованих формах. Цей термін багато говорить спеціалістам, і мало що означає для рядових “користувачів”:) Але, повірте, керовані форми – це ключ до зручності. Перехід до технології ВЕБ-браузерів кардинально змінює поведінку програми: вона тепер легка, швидка та адаптивна. Так, до цього швидко звикаєш, але після “товстого” клієнта зміни разючі.
Не будемо тут перераховувати всі технічні дані програми – їх надрукують скрізь з лишком. Тут хочеться сказати головне – якщо ви все ще працює в Зарплаті і Кадрах старого зразка – зробіть рішучий крок до свого комфорту – переходьте на нову версію. У цій пропозиції не тільки бажання реальзувати більше копій 🙂 Просто хочеться сказати вам, що цей перехід дійсно стане полегшенням.

Знаєте, коли просто заходиш у Google Chrom, відкриваєш сторінку новин, а поряд, там же, сторінку розрахунку ЗП – відчуття набагато приємніше, ніж у добрій, але старій програмі ЗУП.

Чесно.

Поділитися: