Магазин одягу і взуття
Головна » Магазин одягу і взуття
Заказать звонок
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами.

Замовити програму
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Галузеве рішення призначено для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування операцій в роздрібній торгівлі одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для спорту та активного відпочинку, як в форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі.

Функції та можливості

 • Механізм обліку товарів
  У галузевому рішенні "Магазин одягу і взуття для України" реалізований механізм обліку товарів в розрізі додаткових аналітик таких як: бренд, колекція, сезон, стать і т.д. Додаткові аналітики використовуються для автоматичного формування кратного і повного найменування товарів, формування друкованих форм документів у розрізі додаткових аналітик, формування звітів в розрізі додаткових аналітик, а також використання даних аналітик при друку етикеток і цінників.
 • Облік за характеристиками номенклатури
  У галузевому рішенні ведеться облік за характеристиками номенклатури, а також реалізований механізм обліку розмірних шкал і механізм відповідностей розмірів між різними розмірними шкалами. В документах надходження товарів реалізований механізм роботи з подвійними табличними частинами, що дозволяє значно спростити процес прийому товарів з урахуванням по характеристикам.
 • Форми документів
  В друковані форми документів, а також в основні аналітичні звіти додана можливість виведення форм у вигляді шахматки і в розрізі додаткових аналітик. Налаштування відображення шахматки задається в довіднику "Види номенклатури".
 • Робоче місце касира
  В інтерфейс робочого місця касира (РМК) додані механізми обміну характеристики одного товару, пошук товарів по заданих властивостям характеристик.
 • Режим розподілених інформаційних баз
  Інформаційні бази, створені на основі рішення "Магазин одягу і взуття для України", мають можливість роботи в режимі розподілених інформаційних баз (РІБ) з чітким поділом документообігу по магазинах, де в головному вузлі РІБ консолідується інформація по всіх магазинах мережі. Передбачені механізми автоматичного ініціювання обміну. Поряд з РІБ "Магазин одягу і взуття" може автоматично обмінюватися інформацією з керуючою інформаційною системою (back-office) в дуплексному режимі. У якості керуючої системи для "1С:Магазин одягу і взуття для України" може використовуватися "Управління торгівлею для України". У керуючій системі можна створити необмежену кількість вузлів конфігурації "1С:Магазин одягу і взуття для України", які в свою чергу можуть бути головними вузлами розподіленої інформаційної бази.
 • Механізми адміністрування користувачів
  Передбачені механізми адміністрування користувачів інформаційної бази віддалених вузлів РІБ з головного вузла "Магазин одягу і взуття для України" адміністратором системи, наприклад, в головному вузлі РІБ, адміністратор системи може створити (редагувати, призначати ролі, інтерфейси, скидати пароль) користувача інформаційної бази віддаленого вузла, а також мати доступ до актуальної інформації про налаштування користувачів ІБ, зроблених в режимі конфігуратора (або підприємства) безпосередньо у вузлах РИБ.
 • Багатофірмовий облік
  У прикладному рішенні поряд з багатомагазинним урахуванням, реалізований багатофірмовий облік, де кожен склад (торговий зал) може бути віднесений до певної організації
 • Ордерні схеми переміщення
  "Магазин одягу і взуття для України" може використовувати ордерні схеми переміщення, реалізації та надходження товарів на склади магазину. Ордерна схема являє собою переміщення в буферний список товарів, необхідних до прийняття або відвантаження зі складу, фактична ж операція з товарним залишком на складі проводиться видатковими або прибутковим ордером.
 • Контроль за встановленням цін
  В системі реалізована можливість контролю встановлення цін на товари для кожного магазину окремо, що забезпечує відповідність цін в інформаційній базі і цінників в торгових залах магазинів. Є можливість роботи з типами цін номенклатури, які в разі використання керуючої системи можуть виступати в ролі рекомендованих цін до роздрібної торгівлі, але бути скоригованими для роздрібного продажу в залежності від географічного положення роздрібної точки (присутність аналогічних товарів за нижчими цінами в конкуруючих організаціях, що перебувають в безпосередній близькості до магазину). Також реалізовані механізми створення макетів цінників і етикеток та їх друку з будь-яких видів "товарних" документів.
 • Особливості програмного продукту
  Галузеве рішення акумулює в собі методичні рішення та найкращі практики підприємств роздрібної торгівлі, представлені в програмному продукті "Роздріб для України" і накопичений досвід компанії "1С-Рарус" на ринку автоматизації роздрібної торгівлі одягом і взуттям (Fashion Retail).

Вартість

 • Конфигурация (программа и одно рабочее место)
 • Регистрация программного продукта на Вашу компанию, начиная с момента заказа поставки
 • Установка программного продукта
Магазин одягу та взуття
11 700грн

Наші контакти

Загальні питання:
Відділ продажу:
Лінія консультацій:
Адреса для пошти:
«ХВОЯ Інтегра», ТОВ. 65122, а/с 8, м.Одеса, Україна