• ua
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

BAS: Бухгалтерія. Оновлення 17.10/2023

18.10.2023

BAS: Бухгалтерія,  edition 2.1 – Версія 2.1.24

Нове у версії

Податковий облік
– Нарахування податкової амортизації за період перебування на Єдиному податку 2%
Додано можливість нарахування податкової амортизації необоротних активів для організації, яка не є платником податку на прибуток.
Детальніше в статті на ІТС.
– Зміна параметрів та вмикання нарахування амортизації НМА
Документом “Зміна параметрів НМА” можна змінити Первісну вартість НМА за даними БО та ПО, що використовуються для нарахування амортизації, та встановити прапорець “Включити нарахування амортизації”.
– Нарахування перехідних податкових різниць по операціях, не завершених під час перебування на Єдиному податку
– Реалізовано нарахування податкових різниць відповідно до п. 4(1) підрозділу 4 Перехідних положень ПКУ. Додано регламентну операцію “Розрахунок податкових різниць після переходу з ЄП” документа “Закриття місяця”.
Облік ПДВ
– Визначення Типів причини невидачі податкових документів, виписаних при постачанні нерезиденту
– Тип причини невидачі 21 автоматично встановлюється для податкового документу, у всіх рядках якого заповнений код ДКПП послуги в колонці 3.3. Для інших податкових документів при постачанні нерезиденту за ставкою 0% встановлюється Тип причини невидачі 07.
– В податкових документах з Типом причини невидачі 07 для ставки ПДВ 0% визначається код ставки 901. В інших податкових документах для ставки ПДВ 0% визначається код ставки 902.
Регламентована звітність
– Декларація по ПДВ та Уточнюючий розрахунок по ПДВ
Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України № 256 від 17.05.2023 р. внесено зміни до форми регламентованих звітів “Декларація з ПДВ” та “Уточнюючий розрахунок з ПДВ”.
– Декларація про прибуток
Реалізовано автозаповнення Декларації про прибуток відповідно до Закону України 3219 для організацій, що повернулися з ЄП 2%.
– Розрахунок доходів та єдиного внеску фізосіб
Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України № 113 від 02.03.2023 р. затверджено нову форму регламентованого звіту “Розрахунок доходів та єдиного внеску фізосіб”.
Зарплата та кадри
– Згідно Закону України № 3258-IX від 14.07.2023 року змінені дати державних свят (Різдво Христове, День Української Державності, День захисників і захисниць України).

Поділитися: