• ua
Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 6
Головна » Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 6
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Замовити програму
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Рішення призначене для автоматизації оперативного обліку СТО, Автосервісів, Шиномонтажів, Автомийок. Програмний продукт буде корисним керівникам і власникам автосервісних підприємств, яким важливо контролювати доходи і витрати, терміни і якість виконання робіт, розрахунки з клієнтами і грошові кошти компанії.

Функції та можливості

 • Основні можливості
  За допомогою «Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 6» можна автоматизувати: Управління взаємовідносинами з покупцями і постачальниками. Надання клієнтам послуг з ремонту та обслуговування автомобілів. Продаж автозапчастин оптом і в роздріб, в тому числі і закупівлю запчастин під замовлення. Розрахунок потреби в складських запасах і формування замовлень постачальникам. Облік складських операцій. Реєстрацію оплат і контроль взаєморозрахунків. Облік готівкових та безготівкових грошових коштів.
 • CRM та маркетинг
  Єдина клієнтська база. Забезпечення зберігання персональних даних клієнтів фізичних осіб. Історія взаємодій з клієнтами.. Інтеграція з телефонією. * Маркетингові заходи. Бонусні системи і дисконтні програми. Опитування і анкетування.
 • Післяпродажне обслуговування
  Складання планів робіт і моніторинг зайнятості ресурсів. Оформлення ремонтів у вигляді зведених ремонтних замовлень. Робоче місце співробітника автосервісу, адаптоване для реєстрації часу виконання робіт. Нарахування виробітку продуктивного персоналу.
 • Запасні частини та аксесуари
  Оптова торгівля запасними частинами та аксесуарами. Роздрібна торгівля запасними частинами та аксесуарами. Робота за клієнтськими замовленнями. Закупівлі аксесуарів і запасних частин, взаємодія з постачальниками. Внутрішньокорпоративні продажу номенклатури (запасних частин, матеріалів, аксесуарів).
 • Фінанси
  Планування надходження оплат від покупців і оплат постачальникам. Ведення взаєморозрахунків з підзвітними особами. Бюджетування закупівель і продажів.
 • Переваги програми
  Запуск програми в режимах «тонкий клієнт», «веб-клієнт». Динамічне ціноутворення на запасні частини в залежності від цінових груп номенклатури. Ціноутворення авторобіт в розрізі видів ремонтів, моделей автомобілів, цехів. Єдиний довідник транспортних засобів, зберігання оригінального VIN номера. Пошук клієнтів за різними даними: VIN, держ. номер автомобіля, П.І.Б. і т. д. Можливість роботи менеджерів тільки зі своїми клієнтами. Відстеження стану клієнтських замовлень запасних частин. Повідомлення менеджерів про резервування номенклатури на замовлення покупця. Реєстрація втраченого попиту на запасні частини. Облік замін і аналогів запчастин. Можливість заборони продажів, здійснюваних нижче собівартості. Підтримка необмеженого числа прайс-листів постачальників. Зберігання історії продажів всіх клієнтів. Автоматизоване робоче місце співробітника автосервісу. Нормування часу робіт за моделями і комплектаціями автомобілів. Технічне обслуговування автомобілів, контроль періодичності проходження ТО. Можливість розподілу робіт, запчастин і матеріалів на декілька замовлень-нарядів з різними контрагентами-платниками та видами ремонту при зверненні клієнта в автосервіс. Розділення наборів виконуваних робіт з причин звернення. Виконання сервісних кампаній. Облік субпідрядних робіт. Приймання шин на зберігання. Обмін інформацією з програмою бухгалтерського обліку «BAS:Бухгалтерія».

Вартість

 • Конфігурація (програма та одне робоче місце)
 • Реєстрація програмного продукту на Вашу компанію, починаючи з моменту замовлення постачання
 • Установка програмного продукту
Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 6
12 000грн

Особливості ліцензування

Розширення кількості автоматизованих робочих місць для рішень «Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини» здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу і клієнтських ліцензій на конфігурацію, в разі захисту конфігурації системою ліцензування конфігурацій (СЛК).
Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 6
Клиєнтська ліцензия на 1 робоче місце
4 500грн
Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 6
Клиєнтська ліцензия на 5 робочих місць
18 000грн
Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 6
Клиєнтська ліцензия на 10 робочих місць
34 500грн

Сервісне обслуговування

Підтримка «Альфа-Авто, ред. 6» надається користувачам, які мають діючий договір супроводу рівня Стандарт або рівня Проф. При купівлі будь-якого ПП «Рарус» користувачі мають право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду (три місяці). Після цього, клієнт має можливість вибрати необхідний рівень підтримки (Стандарт або Проф) і укласти платний договір супроводу з партнером компанії Рарус.
Доступ до оновлень програмної продукції «Альфа-Авто», редакція 6 на 12 місяців, СТАНДАРТ
6 600грн
Доступ до оновлень програмної продукції «Альфа-Авто», редакція 6 на 12 місяців, ПРОФ
9 000грн

Наші контакти

Загальні питання:
Відділ продажу:
Лінія консультацій:
Адреса для пошти:
ТОВ ``Хвоя Інтегра`` м. Одеса, а/с 8, 65122