Інформаційна система ІТС
Головна » Інформаційна система ІТС
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Інформаційна система ІТС

Інформаційна система ІТС створена спеціально для користувачів програм для автоматизації обліку – для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів.
В «ІТС» представлені новини, коментарі та консультації спеціалістів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмах для автоматизації обліку, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправки її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «FREDO Звіт».
Матеріали ІТС оперативно оновлюються в Інтернеті на сайті its.1c.ua. Оновлення та методичні матеріали доступні в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних і святкових днів.
Переваги
Унікальність ІТС полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники програм для автоматизації обліку, аудитори та методисти ІТС.
Експерти і методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для ІТС. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства в програмах для автоматизації обліку з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

Склад ІТС:
Легальні поновлення
Професійна інформаційна система «ІТС»
Сервісні та консультаційні послуги служби технічної підтримки ІТС складається з декількох розділів, які призначені для різних категорій користувачів. Перелік розділів «ІТС», до яких має доступ користувач, визначається видом укладеного договору ІТС:
Договір ІТС рівня ПРОФ – доступ до всіх розділів ІС ІТС.
Договір ІТС рівня ТЕХНО – обмежений доступ до технічної документації.

 

Договір ІТС ПРОФ
Забезпечує користувачам програмного забезпечення максимальну кількість інформаціі та послуг, які надаються Службою технічної підтримки компанії «Хвоя Інтегра».

Договір ИТС ТЕХНО
Забезпечує лише можливість легального оновлення програмнних продктів.

Укладаючи договір «ІТС» версії ПРОФ, кожен користувач програми облікової системи, отримає максимальну кількість інформації і послуг:
– Легальні поновлення програмного забезпечення.
– Кваліфіковану допомогу по установці, оновленню програм та підключення всіх інформаційних ресурсів «ІТС».Можливість миттєво звертатися до потрібного фахівця обслуговуючої компанії для отримання технічної підтримки, консультацій.
– Економія часу користувача, завдяки сервісу «FREDO Звіт». Сервіс, призначений для відправки електронної звітності в контрольовані органи (Пенсійний Фонд, Державна податкова Служба, Держкомстат) через Інтернет безпосередньо з облікової програми без вивантаження будь-яких файлів в сторонні додатки.
– Автоматичний архів бази даних програми (за бажанням).
– Регулярні семінари по законодавству і його відображенню в облікових програмах. Семінари проходять як в очній формі, так і у формі відео лекцій.

Договора ІТС
Вид договора ІТС
ІТС ПРОФ
ІТС ТЕХНО
12 місяців
6450
4500
6 місяців
3450
2400
3 місяців
1800
1 місяць*
1200
Пільгове супроводження на 12 місяців . Схема 8+4, акція при покупке ПО
3810

*Строк дії послуги «ІС:ІТС Україна» закінчується останнього числа місяця, у якому була активована послуга.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ПРИ БЕЗПЕРЕРВНОМУ ПРОДОВЖЕННІ ДОГОВОРУ ІТС УКРАЇНА ПРОФ
Для заохочення користувачів, які регулярно і без перерв укладають договори «ІТС» ПРОФ, з липня 2015 року запускається програма лояльності. За цією програмою користувачі при укладанні чергового договору «ІТС» ПРОФ отримують знижку в залежності від дати закінчення і тривалості попереднього договору.
Подробиці за номером телефону :
(048) 794-49-05
(048) 734-36-31
Email: ekmavrina@hvoya.com.ua

Програма лояльності

отримайте консультацію

по Вашій персональній знижку