• ua
Роздрібна торгівля
Головна » Роздрібна торгівля
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Замовити програму
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Програмний продукт призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять в розподілену роздрібну мережу

Функції та можливості

 • Облік руху товарів
  :Роздріб 8 для України підтримує облік таких операцій з товарами: замовлення постачальнику; замовлення на переміщення; надходження від постачальника; реалізація в роздріб і дрібним оптом; переміщення товарів між магазинами; переміщення між складами одного магазину; інвентаризація; оприбуткування; списання; передача між організаціями. Документи надходження і реалізації можуть оформлятися з використанням ордерної схеми відповідно до налаштувань магазину. Переміщення між магазинами завжди виконуються за ордерною схемою, щоб забезпечити правильні товарні залишки по кожному з магазинів. Переміщення між складами одного магазину виконується за допомогою окремого документа "Ордер на переміщення". Реалізовано автоматичний розподіл товарів, що надійшли в магазин на основі попередньо виконаних налаштувань. Облік торгових операцій в "1С:Роздріб 8 для України" ведеться тільки в гривнях. Для організацій можуть використовуватися різні системи оподаткування: неплатник податків, податок на прибуток і ПДВ, єдиний податок, єдиний податок та ПДВ.
 • Аналіз продажів і замовлення постачальнику
  Аналітичні звіти для аналізу продажів можуть формуватися з розворотом по зазначених користувачем аналітичних розрізах. Складський облік товарних залишків ведеться як в розрізі товарних позицій, так і в розрізі характеристик товарів. На основі аналізу продажів і поточних залишків товарів в магазині користувач може створити замовлення постачальнику, спланувати дату надходження товарів і оплату поставки.
 • Контроль поставок на замовлення постачальнику
  Надходження товарів у програмі "Роздріб 8 для України" оформляється вручну на основі накладної постачальника або на підставі замовлення постачальнику. В останньому випадку користувачеві надається звіт по ретельності постачальника, в якому для кожного постачальника виводиться інформація про розбіжності при поставці товарів або несвоєчасність надходження товарів.
 • Призначення роздрібних цін
  У програмі підтримуються різні способи управління роздрібними цінами в торговельній мережі. Центральний офіс мережі може встановлювати роздрібні ціни для всієї мережі в цілому, для груп магазинів або кожного магазину окремо. На окремі групи номенклатури роздрібні ціни можуть також призначатися менеджером магазину. При введенні інформації про надходження товарів, користувач може контролювати зміну ціни закупівлі товарів і приймати рішення про призначення нової роздрібної ціни. Система надає зручний сервіс розрахунку ціни з урахуванням величини змін цін закупівлі. Реалізовано відкладене застосування роздрібної ціни, при якому можна застосувати призначені в офісі нові ціни для всієї або частини номенклатури в будь-який технологічно обумовлений момент часу. Цінники і етикетки можна формувати і друкувати як з документа ціноутворення, так і спеціальною обробкою.
 • Продаж в роздріб
  Прикладне рішення, надає користувачеві покращений функціональний і зручний інтерфейс робочого місця касира (РМК) для оформлення роздрібних продажів. Інтерфейс РМК адаптований для використання на дисплеях невеликого розміру і для роботи з програмованої клавіатурою. Інтерфейс РМК дозволяє налаштувати тільки потрібні касиру операції і обмежити його можливості. Конфігурація дозволяє касирові реєструвати продаж товарів на різні організації та друкувати чеки на реєстраторі роздрібних операцій. Підтримується облік різних видів оплати: оплата готівкою, платіжною карткою, банківськими кредитами і подарунковими сертифікатами. Система дозволяє враховувати кошти, внесені в касу ККМ для розміну, і часткову виїмку коштів з каси ККМ. Підтримується інкасування грошових коштів в банк з операційної каси магазину.
 • Управління знижками
  "Роздріб 8 для України" надає широкі можливості управління знижками з установкою роздрібної ціни в залежності від різних умов і ситуацій: кількості товарів в чеку; суми чека; часу покупки; виду дисконтної карти покупця; особистих даних покупця; відсотка від суми товарного рядку; подарунка при купівлі набору товарів ( "купи-отримай"). Умови надання знижки винесені в окремий довідник. Це дозволяє надавати знижку при одночасному виконанні декількох різнорідних умов. Підтримуються накопичувальні порогові схеми, як з заміною, так і без заміни дисконтних карт покупця при перетині порогу, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються автоматично або по команді користувача
 • Реєстрація руху товарів в розрізі аналітик господарської операції
  "Роздріб 8 для України" дозволяє проводити аналіз будь-яких складських операцій. Реєстрація повернень від покупців і повернень постачальникам, списання товарів можуть проводитися із зазначенням причин оформлюваних операцій. Звіт за господарськими операціями надає користувачеві детальну інформацію про розміри і причини втрат при торгових операціях.
 • Управління персоналом магазину
  У програмі "Роздріб 8 для України" підтримується планування і реєстрація фактичного робочого часу співробітників магазину, а також оформлення продажів із зазначенням продавця, що обслужив покупця. Це дозволяє контролювати працівників і застосовувати прозору систему мотивації продавців.
 • Аналіз діяльності підприємства
  У програмі "Роздріб 8 для України" формується понад 80 видів аналітичних звітів з різним рівнем угруповання і детальними розшифровками за всіма видами операцій. Представлені абсолютні значення показників за період, середні значення, динаміка показників з плином часу і відносні показники ефективності торгових операцій. Особливу увагу приділено аналізу продажів, як в розрізі товарних груп, так і груп покупців, оцінці ефективності застосовуваних знижок, розпродажів.
 • Робота з торговим обладнанням
  "Роздріб 8 для України" надає можливість: працювати з торговим обладнанням, такими як реєстратори розрахункових операцій, дисплеї покупців, зчитувачі магнітних карт, сканери штрих-кодів, термінали збору даних, принтери штрих-кодів і ваги з можливістю друку етикеток; формувати всі необхідні відповідно до українського законодавства звіти по касовій зміні; легко налаштовувати шаблони для друку чеків на підключених стрічкових принтерах; приймати оплату за банківськими платіжними картками за допомогою еквайрингового терміналу. Драйвери торгового обладнання, що підтримуються опубліковані на сайті ІТС.
 • Обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РИБ)
  Реалізовано обмін даними між інформаційними базами на двох рівнях: по магазинах і по робочих місцях. РІБ по магазинах дозволяє встановити надійний обмін даними між магазинами. РІБ по робочих місцях надає користувачеві оптимізований за обсягом даних обмін між сервером магазина і касової лінійкою. Віддалене адміністрування дозволяє централізовано створювати і змінювати список користувачів, обмежуючи, при необхідності, передачу відомостей в магазини
 • Обмін даними з конфігурацією "1С:Управління торгівлею для України", редакція 3.1 та " Бухгалтерія для України"
  У конфігурації "Роздріб для України", редакція 2.0 підтримується двосторонній обмін даними з конфігурацією "Управління торгівлею для України", редакція 3.1 на рівні документів та довідкової інформації. При спільному використанні, конфігурація "Управління торгівлею для України" виступає в ролі керуючої системи, яка поставляє в конфігурацію "Роздріб для України" нормативно-довідкову інформацію. Конфігурація "Роздріб для України" забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З конфігурації "Роздріб для України" переносяться документи руху товарів і грошових коштів і інформація, яка уточнює довідкові дані. Магазини можуть взаємодіяти з центральним офісом безпосередньо або через центральний вузол, який об'єднує декілька магазинів. Об'єднання магазинів в центральний вузол дозволяє контролювати залишки в магазинах, що входять до складу центрального вузла, і оперативно переміщати товари між магазинами. При взаємодії магазину і центрального офісу всі дані по магазину узагальнюються. Тобто в кожному магазині в центральному офісі реєструється узагальнена інформація про всі торгові операції, які проводилися в магазині: прийом товарів, продаж товарів оптом і в роздріб, передача товарів в інший магазин, результати проведеної інвентаризації на складах магазину тощо. Роздрібні продажі згортаються в Звіти про роздрібні продажі з точністю до Каси ККМ і передаються в "Управління торгівлею для України". Обмін даними з конфігурацією "Бухгалтерія для України", редакція 2.0 У конфігурації "Роздріб для України", редакція 2.0 підтримується двосторонній обмін даними з конфігурацією "Бухгалтерія для України", редакція 2.0 на рівні документів та довідкової інформації. Також планується підтримка обміну даними з іншими конфігураціями.

Вартість

 • Конфигурація (програма та одне робоче місце)
 • Реєстрація програмного продукту на Вашу компанію, починаючи з момента замовлення
 • Встановлення програмного продукта
 • ІС:ІТС ПРОФ
  на 3 місяці
Роздрібна торгівля
6 690грн

Наші контакти

Загальні питання:
Відділ продажу:
Лінія консультацій:
Адреса для пошти:
ТОВ ``Хвоя Інтегра`` м. Одеса, а/с 8, 65122