• ua
Політика конфіденційності Мобільного додатку «ОСББ, Прилади обліку»
Головна » Політика конфіденційності Мобільного додатку «ОСББ, Прилади обліку»
Замовити дзвінок
Введіть ваше ім'я, електронну пошту та телефон. Спеціаліст компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Компанія «ХВОЯ интегра» створила цей додаток, як додаток для безкоштовного використання . Ця ПОСЛУГА надається  компанією «ХВОЯ интегра» безкоштовно і призначена для використання «як є».
Дана сторінка використовується для інформування відвідувачів щодо нашої політики збору, використання і розкриття Особистої інформації, якщо хто-небудь вирішив використовувати наш Сервіс.
Якщо Ви вирішите використовувати наш Сервіс, то Ви погоджуєтесь на збір і використання інформації за умовами  цієї Політики. Особиста інформація, яку ми збираємо, використовується для надання та поліпшення Сервісу. Ми не будемо використовувати або передавати Вашу інформацію будь-кому, крім випадків, описаних у цій Політиці конфіденційності.

Збір і використання інформації
Ми не вимагаємо від Вас надати нам певну особисту інформацію.
Додаток використовує сторонні сервіси, які можуть збирати інформацію, яка використовується для Вашої ідентифікації.

Посилання на політику конфіденційності сторонніх постачальників послуг, використовуваних додатком • Сервіси Google Play https://www.google.com/policies/privacy/

Дані журналу
Ми не збираємо ніякі дані для ведення журналу подій і не відправляємо їх жодній третій стороні.

Постачальники послуг
Ми не наймаємо сторонні компанії і приватних осіб для роботи Сервісу і не використовуємо будь-яку особисту інформацію.

Безпека
Ми цінуємо Вашу довіру до надання нам Вашої особистої інформації, тому ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби її захисту. Але пам’ятайте, що жоден метод передачі через Інтернет або метод електронного зберігання не є на 100% безпечним і надійним, і ми не можемо гарантувати його абсолютну безпеку.

Посилання на інші сайти
Цей Сервіс може містити посилання на інші сайти. Якщо Ви натиснете на сторонні посилання, Ви будете перенаправлені на цей сайт. Зверніть увагу, що ці зовнішні сайти не належать нам. Тому ми наполегливо рекомендуємо Вам ознайомитися із розділом “Про приватну інформацію”  цих веб-сайтів. Ми не контролюємо і не несемо відповідальності за зміст, Політику конфіденційності або дії будь-яких сторонніх сайтів або служб.

Конфіденційність дітей
Ці Послуги не призначені для осіб молодше 13 років. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію від дітей молодше 13 років. У разі, якщо ми виявляємо, що дитина віком до 13 років надала нам особисту інформацію, ми негайно видаляємо її з наших серверів. Якщо ви є батьками або опікунами і знаєте, що ваша дитина надала нам особисту інформацію, зв’яжіться  з нами, щоб ми могли вжити необхідних заходів.

Зміни в цій Політиці конфіденційності
Ми можемо час від часу оновлювати нашу Політику конфіденційності. Таким чином, Вам рекомендується періодично переглядати цю сторінку на предмет змін. Ми повідомимо Вас про будь-які зміни, розмістивши нову Політику конфіденційності на цій сторінці.
Ця політика діє з 2021-07-01.

Зв’яжіться з нами
Якщо у Вас є які-небудь питання або пропозиції щодо нашої Політики конфіденційності,  звертайтесь  до нас за адресою hvoya.integra@gmail.com.

Контакти

Загальні питання:
Відділ продажу:
Лінія консультацій:
Адреса для пошти:
«ХВОЯ Інтегра», ТОВ 65122, а/с 8, м.Одеса, Україна