Заказать звонок
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Перехід на BAS з 1С: Підприємство

28.01.2020

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам про нові зміни у програмних продуктах лінійки «1С:Підприємство 8».

Протягом 2018-2019 рр. було випущено ряд рішень для автоматизації бізнесу під торговою маркою BAS: BAS Документообіг КОРП, BAS Управління торгівлею, BAS Роздрібна торгівля, BAS Бухгалтерія ПРОФ.

При цьому користувачам аналогічних рішень 1С:Підприємства було надане право пільгового переходу на нові продукти за наявності діючого договору ІТС.

Пільговий апгрейд

 

Пільговий перехід на BAS з 1С: Підприємство за 300 грн

·         Пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. ·         Обмежень по термінах пільгового апгрейда немає.·         Всі заявки на пільговий апгрейд, починаючи 1 листопада 2019 р будуть відвантажуватися за ціною 300 грн. без ПДВ незалежно від термінів подачі.

 

 З яких продуктів 1С: Підпріємство можна перейти на BAS?

  

«BAS Бухгалтерія»

Рекомендуємо користувачам продуктів «1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для України» переходити на прикладне рішення «BAS Бухгалтерія».

Подальший розвиток конфігурації «Бухгалтерія для України» редакції 2.0 не планується, обслуговування буде здійснюватися до квітня 2021 року.

Продукт “BAS Бухгалтерія ПРОФ” можуть отримати на умовах  пільгового апгрейда зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:

Продукт “BAS Бухгалтерія ПРОФ. Комплект на 5 користувачів” можуть отримати на умовах пільгового апгрейда зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:

Заміна типу захисту

Зареєстровані користувачі програмних продуктів:

що мають діючий договір ІТС, можуть замінити програмний захист основної поставки на апаратний.

Для заміни необхідно заповнити заявку (бланк заявки можна завантажити тут http://unionba.com.ua/files/ZV_ZAM_UKR.xls) і передати обслуговуючій компанії, яка є членом САБ. Заміна типу захисту платна.

 

“BAS Роздрібна торгівля”

Продукт “BAS Роздрібна торгівля” можуть отримати на умовах  пільгового апгрейда зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає. Перехід на “BAS Роздрібна торгівля” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Роздрібна торгівля для України” (на момент виходу новини – версія 2.0.6), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

“BAS Управління торгівлею”

Продукт BAS Управління торгівлею можуть отримати на умовах  пільгового апгрейда зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейда немає.

“BAS ДОКУМЕНТООБІГ КОРП”

Продукт “BAS ДОКУМЕНТООБІГ КОРП” можуть отримати на умовах  пільгового апгрейда зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів, що мають діючий договір ІТС:

Відзначимо, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Перехід здійснюється оновленням конфігурації “Документообіг КОРП” повним дистрибутивом конфігурації “BAS Документообіг КОРП”.

 

 

Поділитися: