Комбінат харчування
Головна » Комбінат харчування
Заказать звонок
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами.

Замовити програму
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Програмний продукт призначений для автоматизації управлінського обліку на підприємствах харчування самого різного типу і масштабу.

Функції та можливості

 • Аналітична звітність
  Оперативна інформація про господарську діяльність підприємства, яку програма надає у вигляді аналітичної звітності, призначена, перш за все, для співробітників управлінської ланки компанії: директора, головного бухгалтера, керівника, завідувача виробництвом, менеджерів а також власників бізнесу.
 • Можна використовувати для автоматизації:
  Можна використовувати для автоматизації: Одиночних кафе, барів і ресторанів, Ресторанів та кафе в готельних і розважальних комплексах, Підприємств швидкого харчування, Кейтерингових компаній, Комбінатів харчування та фабрик-кухонь, Їдалень та буфетів на підприємствах у складі комбінатів харчування, Мереж підприємств.
 • Автоматизує робочі місця
  Автоматизує робочі місця: Головний бухгалтер, Бухгалтер, який відповідає за різні ділянки обліку, Бухгалтер-калькулятор, Завідувач виробництвом, Технолог, Технолог-дієтолог, Комірник, Завідувач складом, Менеджер із закупівель, Співробітник відділу продажів, Керуючий (Директор), Ресторатор (Власник бізнесу).
 • Дозволяє вирішувати наступні завдання:
  Дозволяє вирішувати наступні завдання: Управління закупівлями (Планування та облік). Управління запасами (сумовий і кількісно-сумовий оперативний складський облік). Використання спеціалізованого торгового обладнання для автоматизації складського обліку. Урахування специфіки дієтхарчування у складанні і затвердженні меню. Обліку взаєморозрахунків з постачальниками. Обліку реалізації. Обліку банківських і касових операцій. Обліку інших активів (одяг, посуд, основні засоби). Бюджетування і календарного планування. Управлінського обліку: доходи і витрати, грошові кошти, управлінський баланс. Оперативного отримання даних про стан підприємства в різних аналітичних розрізах. Консолідації даних. Обміну даними з фронт-офісними та бухгалтерськими системами.

Вартість

 • Конфигурация (программа и одно рабочее место)
 • Регистрация программного продукта на Вашу компанию, начиная с момента заказа поставки
 • Установка программного продукта
Комбінат харчування
18 000грн

Наші контакти

Загальні питання:
Лінія консультацій:
Адреса для пошти:
«ХВОЯ Інтегра», ТОВ. 65122, а/с 8, м.Одеса, Україна