Альфа-Авто: Автосалон+Автосервіс+Автозапчастини
Головна » Альфа-Авто: Автосалон+Автосервіс+Автозапчастини
Заказать звонок
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами.

Замовити програму
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

Залишити заявку
Введіть ваше ім'я, e-mail і телефон. Фахівець компанії "Хвоя Інтегра" зв'яжеться з вами.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ
Введите ваше имя, e-mail и телефон. Специалист компании "Хвоя Интегра" свяжется с вами

Програмний комплекс «Альфа-Авто» забезпечує комплексну підтримку всіх бізнес-процесів в техцентрах і автосалонах

Функції та можливості

 • Організація роботи підприємства
  Програма «Альфа-Авто» дозволяє організувати роботу складу, вести оптову та роздрібну торгівлю запасними частинами, надавати послуги з ремонту та обслуговування автомобілів, оформляти замовлення та продажу автомобілів, враховувати оплати і відслідковувати стан взаєморозрахунків з покупцями і постачальниками.
 • Модулі
  «Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини» включає в себе наступні облікові модулі: запчастини: закупівлі; роздрібна торгівля; гуртова торгівля; робота по замовленнях; організація внутрішньофірмового руху товарів. автосервіс: планування ресурсів; оформлення ремонту. автосалон: замовлення на автомобілі; купівля і продаж автомобілів; фінансовий блок: оплати покупців і постачальникам; бюджетування. обмін даними: обмін даними з бухгалтерськими системами; обмін даними з каталогами виробників.
 • Можливості
  Єдина картотека транспортних засобів. Пошук клієнтів за різними даними: VIN, № а / м, ПІБ і т.д. Уніфікований, єдиний довідник адрес, що містить координати замовників, продавців, потенційних клієнтів і співробітників. Зберігання історій всіх клієнтів. Можливість роботи менеджерів тільки зі своїми клієнтами. Відстеження ефективності робіт менеджерів. Відстеження стану замовлення запасних частин. Повідомлення менеджерів про надходження номенклатури на замовлення покупця. Простота попереднього перегляду всіх друкованих документів з можливістю експорту в зовнішні формати (txt, xml, pdf, html). Реєстрація упущеного попиту. Можливість заборони продажів, які здійснюються нижче собівартості товару. Відстеження стану документа для аналізу і контролю бізнес-операцій. Підтримка декількох прайс-листів постачальників. Друк прайс-листів як за допомогою засобів «1С:Підприємство 8», так і за допомогою Microsoft Office. Клієнтські і складські замовлення на автомобілі. Відповідальне зберігання автомобілів. Передпродажна підготовка автомобілів, встановлення додаткового обладнання.
 • Документообіг
  Користувачі програми мають можливість швидко формувати необхідні документи. Керівництво може оперативно отримувати і використовувати дані про різні аспекти діяльності компанії. Система надає інформацію, яка необхідна для прийняття управлінських рішень.

Вартість

 • Конфигурация (программа и одно рабочее место)
 • Регистрация программного продукта на Вашу компанию, начиная с момента заказа поставки
 • Установка программного продукта
Альфа-Авто: Автосалон+Автосервіс+Автозапчастини
24 800грн

Наші контакти

Загальні питання:
Відділ продажу:
Лінія консультацій:
Адреса для пошти:
«ХВОЯ Інтегра», ТОВ. 65122, а/с 8, м.Одеса, Україна